Zalety Kitchen Helper

Maluszki uwielbiają towarzyszyć dorosłym i angażować się w różne domowe zajęcia. Czy może być lepsza zabawa, niż rodzinne dekorowanie ciasteczek lub lepienie pierogów? Jednak standardowa wysokość blatów często utrudnia dzieciom bezpieczne wykonywanie czynności. Z ratunkiem przychodzi wówczas kitchen helper, czyli pomocnik kuchenny – specjalna drewniana konstrukcja, która zapewnia swobodny dostęp do wyżej położonych powierzchni.

W sklepie Wood for Joy oferujemy kitchen helpery w różnych wymiarach, pojedyncze i podwójne. Składany i regulowany pomocnik kuchenny 2 w 1 pełni funkcję zarówno podestu, jak i krzesełka, a po położeniu nawet stolika. Dla większej wygody można go wyścielić poduszką, a dla większej atrakcyjności zamontować tablicę magnetyczną – wszystkie dodatkowe akcesoria oferujemy w sklepie internetowym Wood for Joy.

Kitchen helper- niezawodny pomocnik dla małego kucharza

Składany kitchen helper to prawdziwa pomoc zarówno dla dzieci, jak i opiekunów. Dzięki tej sprytnej, zabudowanej konstrukcji 2 w 1 maluszek może siedzieć przy stole albo stać przy blacie i aktywnie uczestniczyć w domowych zajęciach. Rozwija w ten sposób swoją samodzielność i zręczność. Dorośli z kolei zachowują spokój, bo mają pociechę cały czas na oku i nie muszą się obawiać, że spadnie na podłogę, tak jak ze zwykłego krzesła.

Wyjątkowe właściwości kitchen helpera

Pomocnik kuchenny od Wood for Joy to produkt wykonany metodą hand-made, w małym prywatnym warsztacie. Ponieważ jest składany, przechowywanie go nie zajmuje dużo miejsca. Regulowane siedzisko sprawia, że można dostosować wysokość idealnie do potrzeb dziecka. Zabudowana konstrukcja skutecznie chroni przed wypadnięciem. Wyrób 2 w 1 to jednocześnie podest i krzesełko, a jeśli potrzeba – również stoliczek. Można wybrać wymiar, a nawet wersję podwójną.

Zapraszamy do Wood for Joy po składane, regulowane, wielofunkcyjne kitchen helpery – pomocniki kuchenne dla dzieci wykonane z drewna. Nasze produkty są stabilne, bezpieczne i bardzo starannie wykonane.

Shopping Cart