Wood for Joy - yoga

Dla duszy i ciała. Pomoce do jogi stworzyłam z myślą o osobach, które uwielbiają te momenty w życiu, podczas których mogą się zrelaksować i poświęcić czas w 100% dla siebie.

Pomoce do jogi Wood for Joy to doskonałe dodatki zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. To elementy, które ułatwią rozluźnienie ciała i pozwolą utrzymać prawidłową postawę niezbędną podczas ćwiczeń rozciągających. 

W ofercie znajdziesz klocki do jogi, ławki do ćwiczeń, poduszkę do jogi czy bolstery. Od niedawna w ofercie są również drewniane masażery w postaci kulek gładkich czy z kolcami, paski i koce do jogi.

Dostępne są również drabinki do jogi półki na maty do domu lub na większą ilość do sal.

Dlaczego joga?

Aktywność fizyczna jest niesamowicie ważna – ta informacja jest wszystkim już bardzo dobrze znana. W internecie znajdziemy masę artykułów na temat istoty zdrowego trybu życia i poświęcania części dziennego czasu na sport. Joga i medytacja są treningiem nie tylko dla utrzymanie zdrowej sylwetki, ale także dla rozluźnienia umysłu.

Praktyka jogi sprawdza się doskonale na koniec stresującego dnia, a przy wzmożonej intensywności może być również sposobem na utrzymanie sportowej sylwetki oraz wzmocnienie ciała

Nasze produkty

Zobacz nowości

Shopping Cart