O nas

Poznaj Wood for Joy

Kilka słów ode mnie
Jestem młodą mamą. Z wykształcenia Inżynierem oraz BHPowcem. A od jakiegoś czasu - stolarzem.
Czas spędzony z dzieckiem może być spędzony w ciekawy i kreatywny sposób! Tym się kieruję przy tworzeniu produktów.
Katarzyna munnich
Założyciel
Social Media
Nasza historia
Markę Wood for Joy stworzyłam z myślą o tych najmłodszych. Chęć wspólnego spędzania czasu z dzieckiem oraz kreatywnego podejścia do tego pozwoliło mi na wymyślenie produktu, który spełnia właśnie te funkcję.

Dla rodziców Wood for Joy to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dla dzieci a także ciekawej formy spędzania czasu wspólnie, który w tych najmłodszych latach jest tak ważny. Każdy produkt tworzony jest na zamówienie, co Wam rodzicom daje pewność, że nasz produkt będzie dostosowany do Waszych indywidualnych oczekiwań.

 

Projekty tworzone były z myślą o komforcie tych, którzy będą z nich najwięcej korzystać. A mianowicie dla rodziców i ich podopiecznych. Inspiracją dla kolejnych modeli były… DZIECI 😉 swoje i Wasze 

 

Produkty Wood for Joy tworzone są tak, aby mogły spełniać kilka funkcji jednocześnie. Twój maluch uwielbia rysować? Doskonale sprawdzi się Kitchen Helper z funkcją tablicy lub stolikiem. 

 

Wood for Joy – zamówienia tworzone sercem

Bezpieczeństwo

Każdy produkt tworzony jest indywidualnie na zamówienie, dzięki czemu masz pewność, że robiony jest z precyzją i pewnością!

Wielofunkcyjność

Nasze produkty mogą spełniać kilka funkcji na raz. Helper może być zarówno stolikiem dla malucha, czy też tablicą!

Indywidualność

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Marzy Ci się, żeby Twój helpem wyróżniał się? Miał indywidualne wymiary? Daj nam o tym znać!

Śledź nas na Social Media

Shopping Cart