Składany Kitechen Helper

 
Dla kogo jest niezbędny? 
Dlaczego jest z niego taki pomocnik?
Dlaczego uwielbiają go mamy i ich dzieci? 
Dlaczego lepiej mieć jak nie mieć?
Dlaczego może przeszkadzać? 
Dlaczego nie każdy się na niego decyduje mimo chęci posiadania?
 
Pomocnik kuchenny to podest, otoczony barierkami. Podest znajduje się na wysokości umożliwiający dzieciom od najmłodszych lat (a nawet miesięcy) prace przy blacie kuchennym lub przy stole. Barierki są zamontowane na wysokości gwarantującej bezpieczeństwo od wypadnięcia ze środka. Otóż.
Dla kogo? Dla wielu rodziców, którzy mają ciekawe dzieci- dzieci, które są głodne Świata, które chcą spędzać czas ze swoimi rodzicami i ich naśladować. Jest niezbędny dla rodziców, którzy chcą nauczyć swoje pociechy by były samodzielne i nabierały nowe umiejętności. 
Dla zapracowanych rodziców, którzy kreatywnie chcą spędzać czas z dzieciakami, a to jest najrozsądniejszy sposób, który łączy przyjemne z pożytecznym.
Dla rodziców, którzy po prostu chcą dobrze dla swoich skarbów. Pomocnik kuchenny został stworzony by dzieci mogły być przy rodzicach, przy gotowaniu; aby mogły głową sięgać „ponad stół” i widzieć to co widzą dorośli, ale na swój sposób. By mogły czuć się potrzebne i usatysfakcjonowane ze swojego wielkiego wkładu w obiad. Rodzice natomiast mogą być spokojni o pociechy bo są w zasięgu ręki/ wzroku. I o losie. Mają święty spokój! Dzieci nie stoją przy nodze, nie słychać jęków z kojca, nie trzeba co chwile zerkać czy ziemia z doniczek cały czas jest na właściwym miejscu ani co chwile powtarzać : „Mamusia tylko skończy obierać ziemniaczki”.Radość dla maluchów-Radość (I spokój) dla rodziców.Wszystko fajnie.
Mamy piękny mebel, służy tak jak obiecywali. Dzieci i rodzice zadowoleni. I ekstra. Szczególnie, gdy mamy większą kuchnie. 
Co w wypadku gdy kuchnia jest niewielka a mebel przesuwamy z kąta w kąt? Przeszkadza przy poruszaniu się lub całkiem blokuje przejście?
A może mamy dużą kuchnie, ale Pomocnika używamy tylko kilka razy w tygodniu i chcemy go po prostu schować tak samo jak deskę do prasowania?A jeżeli nie schować to po prostu postawić pod ścianą by nie wadził?
Tu wjeżdża nasza propozycja.
Składany pomocnik kuchenny. 
Shopping Cart