O marce

Witaj w świecie Wood for Joy

Wood for Joy zostało założone przeze mnie – młodą mamę. Jestem Kasia – z wykształcenia Inżynier, BHPowiec a obecnie stolarz.

 

Markę Wood for Joy stworzyłam z myślą o tych najmłodszych. Chęć wspólnego spędzania oraz kreatywnego czasu z dzieckiem pozwoliło mi na wymyślenie produktu, który spełnia właśnie te funkcję.

Dla rodziców Wood for Joy to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa a także ciekawej formy spędzania czasu wspólnie, który w tych najmłodszych latach jest tak ważny. Każdy produkt tworzony jest na zamówienie, co Wam rodzicom daje pewność, że nasz produkt z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

 

Projekty tworzone były z myślą o komforcie tych, którzy będą z nich najwięcej korzystać. Każdy z elementów dopracowywany jest tak, aby spełniał oczekiwania klientów. Zamówienia wykonywane są na zamówienie, dzięki czemu tworzone są indywidualnie dla każdego.

 

Produkty Wood for Joy tworzone są tak, aby mogły spełniać kilka funkcji jednocześnie. Twój maluch uwielbia rysować? Doskonale sprawdzi się Kitchen Helper z funkcją tablicy lub stolikiem.

 

Wood for Joy – zamówienia tworzone z serca

K.

 

Nasze produkty

Shopping Cart