Jak używać?

Zobacz przygotowane filmy montażowe składania kitchen helperów!

Filmy instruktażowe

Poniżej znajdziesz kilka filmów instruktażowych jak korzystać i jak dbać o drewniane pomoce! Wszystkie produkty Wood for Joy tworzone są z wysokich jakości materiałów. Odpowiednia pielęgnacja dodatkowo wydłuży żywotność Twoich pomocy.

Jesteś świeżym posiadaczem kitchen helpera? Nie do końca wiesz jak go złożyć poprawnie? Chcesz w 100% zapewnić dziecku bezpieczeństwo z produktem, który zakupiłaś?

I got You! 😉 

Poniżej znajdziesz krótkie filmy video przedstawiające instruktaże działania naszych kitchen helperów! 

 

Twoja przygoda z jogą dopiero się rozpoczyna? A może chcesz urozmaicić Twój rytuał? Przychodzę z pomocą! A dokładniej z drewnianą pomocą 🙂 

Skorzystaj z akcesoriów do jogi, jeżeli:

  • masz problem z wykonaniem niektórych pozycji,
  • cierpisz na problemy z kręgosłupem,
  • zależy Ci na zwiększeniu elastyczności ciała,
  • chcesz pogłębić swoją praktykę,
  • praktykujesz jogę iyengarowską, vin jogę lub jogę restorative.

Jak korzystać z klocków? To doskonałe narzędzie dla osób, które mają problem z elastycznością ciała. Ustawia się je, tak, by stwarzały przedłużenie ciała i umożliwiały wykonywanie ćwiczeń. Klocki można ustawiać pod dłońmi, łopatkami, kością ogonową czy też stopami – w zależności od Twoich potrzeb.

Bolster – ich celem jest rozluźnienie ciała. Podłuż je pod miejsca w których odczuwasz dyskomfort – biodra, kolana czy szyje.

Pamiętaj, że drewno w każdej postaci nie lubi wody. Używaj wyłącznie wilgotnych materiałów do czyszczenia a powierzchnie zawsze wytrzyj do sucha. 

Do czyszczenia drewnianych pomocy najlepiej sprawdzą się produkty w sprayu i delikatne ściereczki z mikrofibry. 

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji Twoje pomocy będą służyły Ci przez lata 🙂

Shopping Cart